4 Bir sonraki doğum günü kutlamanızı terlemeye yönelik yöntemler

Arkadaşlarımla ve ailemle de maliyet zamanını seviyorum – özellikle de bir etkileşim veya doğum günü gibi kutlamak için büyük bir an olduğunda! Genellikle bu olaylar eğlenmekle ilgilidir, ancak diğer zamanlarda aktif bir şey yapmak istiyorum.

Doğum günü kutlamalarıyla ilgili olduğunda buna eğilimliyim. Arkadaşlarımın sadece bir partisi olmadığında, bunun yerine herkesi hareket ettiren bir şey yapmayı seviyorum. Eğer bu sizin gibi görünüyorsa, bir sonraki doğum gününüzü tercih ettiğiniz insanlarla terlemek için bazı yöntemler var:

Partiye fiziksel uygunluk getirmenin 4 yöntemi

Doğada dışarı çık. Yürüyüşü seviyorum – sadece dışarıda olmak, güzellikle çevrili olmak ve temiz havada nefes almakla ilgili bir şey var. Neyse ki, yürüyüş bir grup arkadaşla yapmak için en iyi şeydir. Yakınlarda bir park seçin, ekibinizin fiziksel uygunluk seviyelerine uygun bir yol keşfedin (insanların kendilerine zevk almasını istiyorsunuz!) Ve yol boyunca zevk almak için bazı nefis ikramlar paketleyin.

Bir ders için kaydolun. İster her zaman sörf yapmayı denemek, kürek yatılı ya da kaya tırmanışını denemek isterseniz, doğum gününüzü son olarak bir şans sağlama olasılığı olarak kullanın. Her zaman olduğu gibi tipik konfor bölgenizin dışında bir şey yapmanın harika olduğunu hissediyorum, aynı zamanda arkadaşlarınızla çevrili olmak onu çok daha az korkunç hale getirebilir. Asla bilemezsin, arkadaşlarınız gibi yeni bir şey için bir beğeni bulabilirsin!

Dostça bir rekabet var. Takımınızı takımlara ayırın ve biraz “doğum günü savaşı” koyun. Belli sayıda görevle gelin-belki herkesin sırayla 10 turda yüzmesi, ardından havuzun etrafında koşmak, sonra 20 yerleşim yapması ve önce hangi takımın tamamlandığını görmesi gerekiyor. En iyi bölüm: Herkes harika bir egzersiz yaparak kazanır!

Bir dans dersi al. Biliyorum, biliyorum, her zaman dans etmeye gidiyorum. Ancak işte şu: Ne zaman dans ederseniz, anı hemen bir parti gibi hissettirir. Bu yüzden doğum gününüz için yapılacak en iyi şey. Alabileceğiniz çok sayıda farklı sınıf var: Bale, Salsa, Zumba, ruh halinize uyar! Sonra o gece kasabadaki aynı hamleleri çıkarın – kulüp neyin vurduğunu anlamayacak.

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Julianne Hough

Fitbit Büyükelçisi Julianne Hough bir dansçı, şarkıcı, aktris ve yaşamın her şeyi tutkusudur. Stars Champion ile iki kez dans ediyor ve aynı zamanda Footloose, Rock of Ages, Risksiz Haven ve Fox Television’ın Çevrimiçi Müzik Yayın Yayın Yayın! vurmak. Onun coşkusu sevinç, sevgi ve nezaket yaymaktır. İki köpeği Lexi ve Harley ile Los Angeles’ta yaşıyor.