New York MMA Bill, 9 Haziran 2015’te tüm “spor salonları, kulüpler ve eğitim kampları”

güncellemesini düzenleyecek – Tasarı, aşağıdaki endişelerin çoğunu ele alan orijinal formundan büyük ölçüde elden geçirildi. Ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

________________________________________

Karma dövüş sanatları topluluğunda, New York eyaletindeki profesyonel MMA’nın olası yasallaştırılmasını kutlayan birçok olumlu başlık dolaşıyor.

Ancak şeytan ayrıntılarda ve önerilen mevzuatın bazı ilginç bükülmeleri ve dönüşleri var.

Bill S02159’un mevcut ifadeleri sadece eyaletteki tüm amatör MMA’yı potansiyel olarak bozmakla kalmaz, aynı zamanda tüm MMA spor salonları, kulüpleri ve eğitim kampları üzerinde geniş bir düzenleyici ağ oluşturmayı da amaçlamaktadır.

Tasarı, New York’un Devlet Atletizm Komisyonu yargı yetkisi vermeyi ve tüm New York “spor salonları, kulüpler, eğitim kampları ve diğer kuruluşların“ lisanslama ve düzenleme kural ve düzenlemeleri ”oluşturma yeteneği vermeyi önermektedir. Bu tür profesyonel savaş sporlarına veya sergilere katılmaya hazırlanın ”.

Lisanslanması gereken profesyonel savaşçı spor katılımcıları, “karışık dövüş sanatları uygulamasında öğreten veya takip eden veya yardımcı olan veya yardımcı olan herkesin (maddi kazanç için) geniş bir tanımına sahiptir.

Yalnızca rekabet etmek için para almayan amatörler öğretiyorsunuz? Muhtemelen bu mevzuat tarafından yakalandınız, çünkü “profesyonel savaş sporları”, bir girişin tahsil edildiği tüm etkinlikleri, yani en amatör etkinlikleri yakalar.

Mevzuat katılımcılar için yıllık 50 dolarlık lisans ücreti uygular, önemli değil mi? New York Atletizm Komisyonu, lisans sahibinin “genel olarak savaşçı sporların çıkarlarına veya kamu yararı, kolaylık veya gereklilik için zararlı bir eylemden suçlu olduğunu” düşünürse, lisansın çekilemeyeceği gibi değil. Birini işten çıkarmak için oldukça geniş güçler.

Tasarı henüz yasa değil ve milletvekillerine yasa haline gelmeden önce önerilen değişiklikler getirmek için çok geç değil. Tam fatura burada bulunabilir: New York Eyaleti Bill S02159

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

New York, MMA Bill’i son teslim tarihi olarak değerlendirir.
New York’un yakında geçecek fındık ve cıvataları MMA Lawmarch 16, 2016 “New York Savaş Sporları Yasası”
2016 yılında New York’ta MMA? UFC’nin en son davasını incelemek 29 Aralık 2015