8 Süper ilham verici Fitbit Mahalle selfie’leri (ve arkasındaki hikayeler)

“selfie” dört yıl önce Oxford Sözlükleri Sözcüsü olarak adlandırıldı ve model hala güçlü. Fitbit mahallesi bu baharda tanıtıldığında, kendi portrelerinin anında platformu sular altında bırakmaya başladığından emin olmak için çok şey var. Egzersiz selfie’lerinden ve sonrasında çekimlere kadar, üyeler onları sağlık ve sağlıklı yaşam yolculuklarını kağıtlandırmak, motive kalmak ve birbirlerini alkışlamak için kullanıyorlar.

Yani Ulusal Selfie Günü durumunda, tam burada inanılmaz derecede ilham verici sekiz ilham verici Fitbit mahallesi selfie’ler – ve arkasındaki hikayeler – sizi gülümsetecek.

Güçlü selfie oyunu olan 8 Fitbit birey

Angela S: “Hazırlık ve güçlü bir zihniyetin yanı sıra sizi gerçekten gitmek istediğiniz yere götürebilir.”

“Ben önümüzdeki ay hizmet yönetiminde yüksek lisansımdan mezun olacak 29 yaşında bir Jersey kadınıyım. Lisans sırasında, yaklaşık 240 poundda en ağır kilomu roket yaptım. Geçtiğimiz Nisan ayında 214 pound ağırlığındaydım. Mezuniyetime hazırlanırken ve yaklaşan 30. doğum günüm, fiziksel uygunluk yolculuğumu toplamaya ve 160 poundluk hedef ağırlığa doğru çalışmaya karar verdim. Bugün, Fitbit Aria’ya göre 187 kilo değerlendiriyorum. İlerlememden memnunum. Mazeretlerden kurtulduğumdan beri neredeyse 30 lbs düştüm. Büyük günümden yedi hafta uzaktayım ve sonuçlara bakıyorum. Bu, haftada dört kez saat 5: 30’da kalkmanın yanı sıra temiz yemenin sonucudur. Hazırlığın yanı sıra güçlü bir zihniyetin sizi gerçekten gitmek istediğiniz yere götürebileceğini keşfettim. ”

Bradley Z: “Aaaaaamazing hissediyorum!”

“Whole Foods planına dayanan 30 günlük bir yemek planını tamamladım ve aynı zamanda aaaaaamazing hissediyorum! Çok fazla şüphe ile başladım, “yediğim yiyecekler, tam olarak nasıl hissettiğimde bu kadar büyük bir fark yaratıyor mu?” Yeni bir insan gibi hissederek uyandım. Artık sinüslerimde tıkanıklıktan kalkmıyorum. Her gün sahip olduğum bir öğleden sonra soda’dan aldığınız sahte enerji türü değil, ama gerçek, sürekli enerji. Geceleri 11 kilo verdim. Fitbit uygulamamda daha az huzursuz anın yanı sıra çok daha fazla uykuda. Bunu kendim için yaptığım için gerçekten memnunum. ”

Beth S: “Dört yarım maraton (yakında 5 yaşında), iki 10k ve 8K koştum.”

“Kocam bir yıl önce doğum günüm için bana bir fitbit yangını aldı. Çok fazla sahip olmaktan zevk aldım, çünkü bana ilham vermenin yanı sıra ilerlememi göstermeye yardımcı oldu. Bir Fitbit Blaze’ye sahip olduğum düşünüldüğümde, dört yarım maraton (yakında 5 olacak), iki 10k, 8k ve birçok ağırlık antrenmanının yanı sıra cennete merdivende bu kadar yürüyüşler yaptım Oʻahu adası, Hawaii. Kalp atış hızı izlemeyi seviyorum – bu, egzersizin kalbime nasıl yardımcı olduğuna, kullanımı basit, hafif ve yoluna girmediğinin harika bir işareti. ”

Justin G: “Artık beni acı çeken birçok egzersiz yapabiliyorum.”

“Her zaman fiziksel olarak aktif oldum ve birkaç yıl önce belimi yaralayana kadar sürekli olarak fitness merkezine gidiyordum. Yaralanma günlük görevleri can sıkıcı bir şekilde acı çekti. Ben bir ABD piyade denizciyim, bu yüzden fiziksel uygunluk işimin büyük bir parçası. Aralık 2016’da Doğu Asya Pasifik’e konuşlandırdım. Şubat ayında eşim doğum günüm için bana bir Fitbit izleyici gönderdi. Kısa bir süre sonra, alt sıradaki sorunumu denemek ve denemek için fizik tedaviye gitmeye başladım. Büyük iyileştirmeler görmeye başladığımda spor salonuna geri dönmeye başladım. Artık daha önce beni deadliftler ve çömelme gibi acıyı tetikleyen birçok egzersize yapabiliyorum. Bu fotoğrafı bir bacak gününden sonra yeni doğmuş bir geyik gibi fitness merkezinden çıkarken çektim. Bugün dağıtımın son günümdü ve eyaletlere geri dönmek için son derece kendinden geçmişim. Eşimi Nisan ayında doğum günü için kendi Fitbit’i aldım ve birbirimize çok daha fiziksel olarak aktif olmaya ve daha sağlıklı bir yaşam tarzına liderlik etmek için ilham vermeyi kastettim. ” —Justin G.

Sara M: “Son olarak ‘ben’ zaman olduğunu söyledim.”

“16 yıl önce çocuğum olduğunu düşünerek kilomla mücadele ettim. Son olarak ‘ben’ zamanı olduğunu söyledim. Bir Fitbit Blaze aldım, zorlukları kabul ettim, gruplara katıldım ve destek grubuma çok sayıda yeni arkadaş ekledim. İşten önce üç ila dört mil yürüyüş için sabahları erken kalkmayı seviyorum. Şimdiye kadar 2 ayda yaklaşık 15 kilo kaybettim, çok iyi hissediyorum. ”

Beth H: “Zuzu onu yürümek için güveniyor, bu yüzden de sağlıklı olabilir.”

“Zuzu adında bir samoyed olan köpeğim yaklaşık 2 yaşında. Onu her akşam yaklaşık bir ila iki mil, hafta sonları üç mil boyunca yürüyorum .. O, günde 7.000 adımlık adım hedefimi vurmak için birincil motivasyonum. Zuzu onu yürümem için bana güveniyor, bu yüzden de sağlıklı olabilir. Ağırlığa başladımAtchers 2 Mayıs 2017’nin yanı sıra şimdiye kadar 13.4 lira kaybetti. Zuzu ile yaptığım tüm yürüyüşlerin yanı sıra daha sağlıklı yemekten beri anlıyorum. ”

Joe R: “130 kilodan fazla kaybettim.”

“Aralık 2014’ün Aralık ayında 330 pound ağırlığında bir kişiden ultra koşucuya olan yolculuğumda benim için harika bir araç oldu. Joerandene.com’da 130 poundun üzerinde ve şimdi blog yazdım. Bu fotoğrafı Greensboro, NC’deki bir evde 10 bin yayınladıktan sonra çektim. ”

Yaz D: “Asla Pazartesi’den kaçınmayın!”

“Ben de kişisel bir fitness eğitmeniyim ve şu anda dört hafta boyunca beni yataktan uzak duran bir araç aksilikine dahil edildikten sonra bir kilo kaybı yolculuğundayım. Fitbit mahallesi gerçekten motive kalmamı sağlıyor! ”

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Callie Mulgannon

Fitbit mahalle uzmanı ve katkıda bulunan yazar Callie Mulgannon, eski Division 1 NCAA koşucusu, Redwood ağacı seven yürüyüşçü ve kendi kendini ilan eden San Francisco Foodie. Doğal olarak, insanları aktif olmaya motive ederek sağlıklı ve olumlu bir yöntemde yaşamları etkilemek amacına doğal olarak çekildi. Hafta sonları, metropol yürüyüşünü şehrin en iyi chai çay latte’sine göz atarak veya Altın Giriş Parkı ile koşarken keşfedebilirsiniz – ancak gerçekten sadece Fitbit Buddies listesindeki 1 numaralı step olmaya çalışabilirsiniz.