Spor mevzuatı Profesörü Galloway, ayıların artan maliyetlerde yalnız olmadığını

Bilet fiyatlarının artırılmasının gerçek nedeni nedir? Daha fazla gelir mi gerekiyor? Giderlerde bir artışı karşılamak mı? Diğer takımlar bunu yapıyor mu? Yoksa yapabildiğinden beri mi?

Geçen yıl Chicago Bears 1978’den beri en kötü rekoru kırdı, ancak mülkiyet 2017-2018 sezonu için bilet maliyetlerini tipik bir%2,6 oranında artırıyor. Bunun yanı sıra Asker Field’daki tüm koltuklar için.

İlginç bir şekilde, CBS News, “bir NFL oyununu izlemek için dördüncü en pahalı stadyum” olarak asker alanını değerlendiriyor. Bu gözlem, birçoğunun zaten overpriced olduğunu düşünen hayran kitlesinden daha fazla geri çekiliyor. Aynı şekilde, Bears’ın sahibi McCaskey ailesinin, sadık hayranlarına nasıl davrandıklarını daha dikkatli bir şekilde incelemesi gerektiği konusunda birden fazla hayranın hissi var.

İronik bir şekilde, Ayılar zaten koltukları dolduran bir sorunu var, bu da maliyet artışının zamanlaması hakkında bir soru yapıyor. Ancak, Ayılar bir yönetim kurulu ile bir iş değildir. Mülkiyet kimsenin onayını gerektirmez. Sadece yapabilirler.

Florida’daki Stetson Üniversitesi’ndeki spor mevzuat profesörünün yanı sıra, yardımcı işçinin yanı sıra ziyaret yardımcısı olan Libba Galloway, “Takımın sahada nasıl performans gösterdiği, insanların oyunlara çıkıp çıkmadığı konusunda en belirleyici olacak, çok fazla değil Bilet maliyetleri nedir. ”

Galloway, “Kartallar, Şarj Cihazları ve Aslanlar, önümüzdeki sezon için de sezon boyunca maliyet artışları ortaya koydu.” “Takımlar da aynı şekilde, artan oyuncu maaşları ve hayran deneyimini genişletmek için sürekli büyüyen baskı gibi uzman ekiplere özgü diğer iş unsurlarını hesaba katmak zorunda.”

Spor Mevzuatı Profesyonel Libba Galloway AT –

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta