Magic Johnson, bir grubun Broncos için muhtemel alıntısında önemli unsur olabilir mi?

Herrick’in spor mevzuat grubunun eş başkanı Irwin Kishner, USA Today ile Denver Broncos’un satışı ve basketbol efsanesi Magic Johnson’ın anlaşmanın bir parçası olabileceği hakkında konuştu. Geçtiğimiz hafta Johnson’ın Broncos için bir teklif konumlandırmak için Johnson, Philadelphia 76ers ve New Jersey Devils sahibi ile birlikte çalıştığını bildirdi.

Kısa makale, ekibin geç Pat Bowlen’in bir sayımı ile sunulduğundan, “dahil olan mütevelli heyetlerinin, sonunda güvenin en iyi faiz oranında olan alıntıyı kabul etmek için güvene dayalı sorumluluğa bağlı olduğunu” açıkladı. Aynı şekilde, NFL’nin ekip sahiplik grubunun azınlık temsilini artırma konusunda faiz oranına sahip olduğunu belirtti.

Kishner, “Magic Johnson, Afrikalı-Amerikalı olmanın yanı sıra, fantastik bir işadamı ve uzman sporları ve bir uzman spor organizasyonunu içeriden ve dışarıdan nasıl çalıştıracağını tam olarak anlıyor… ve değil Göz ardı edilmek için, nispeten büyük ve kesinlikle dikkat çekici bir web değerine sahiptir. Teklifin nerede olduğu paraya katkıda bulunduğuna inanıyorum. Teklifin yönetim yapısına katkıda bulunduğuna inanıyorum. ” “Bir dizi farklı üs üzerindeki teklifi geliştiriyor. Buna gerçekten inanıyorum. ”

Mütevelli heyetleri hakkında konuşan Kishner, “Bir sayım mütevelli heyeti, yasa uyarınca en büyük güvene dayalı sorumluluğa sahiptir… Güvenin en iyi faiz oranında hareket etmelisiniz. Sayımın en iyi çıkarlarının ne olabileceğine veya olabileceğine dair biraz takdir yetkisi bırakır. Karar verdiğinizde bunu en iyi şekilde elde etmeniz gerektiği anlamına gelmez, ancak bir yoldan daha fazla bir yoldan daha aşağı indiğiniz gibi son derece harika ve düşünceli nedenleriniz çok daha iyi olur. ” “Değeri en üst düzeye çıkarmanın ve çeşitliliğe ulaşmanın iki hedefinin ele alınabileceğinin yanı sıra yönetilmesi gerektiğine inanıyorum.”

Kısa makale, İngiliz Premier Ligi franchise Chelsea futbol kulübünü elde etme teklifi olan Todd Boehly mülkiyet grubunun da Broncos’a ilgi oranı gösterdiğini, ancak “Boehly’nin şimdi çıkıp çıkmayacağından emin değil. Broncos süreci. ” Kishner’ın “aynı zamanda iki franchise satın alma sürecinin göz korkutucu olacağını belirtti.”

Kishner daha da gösterdi, “[Ben] Chelsea gibi konik markalar ve Broncos gibi, her türlü NFL ekibi gibi, yönetimin transferleri her gün gelmiyor .. Siz değilse, son derece zor olurdu Bu satın alımlardan ikisini çekmek için son derece büyük bir bilançoya sahip olun. Bir dizi seviyede çok kolay olacağına inanmıyorum. Finans var, ancak operasyonel (zorluklar) olduğu kadar tesisler de var. Orada çok şey var. ”

Kısa makale, Johnson’ın çeşitliliğinin ve şirket uzmanlığının, sektördeki beğeni ile birleştiğinde, teklifini mütevelliler için cazip hale getirebileceğini doğruladı.

Kishner, “Laboratuarda, ‘Başka her şey eşitse’ dediğin gibi şeylere bir göz atıyorsunuz ve başka bir şey ima edersin, belki de bu şekilde eğiliyorsunuz [.]” Diye ekledi, “Ama ama Asla böyle değildir. Paranızı tam olarak nasıl kazandığınız şirketi olan finansman operasyonlarına devam etme yeteneği de dahil olmak üzere her zaman mülkiyet demetinin bütünlüğüdür… Paketin genel prestijini geliştirdiğine inanıyorum. ”

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta