Blessing Awodibu – Olympia Darkhorse?

Christian Duque tarafından

Blessing awodibu aka bir doğa gücü sadece Bay Olympia’nın vücut geliştirme ihtiyaçları sporudur. 2022’de henüz orada olmasa da, İrlanda vücut geliştiricisinin dünyanın 1 numaralı vücut geliştiricisi olduğu konusundaki noktaya geçtiği bir zaman gelebilir. Demek istediğim, zaten çok müjdeli bir film yıldızı dünyayı anladı. İnsanlar onu reklamlarından ve yaptığı birçok skeçten anlarlar. Bir parça için seçmeler ister reklam olsun, Blessing’in işin yeterli alamayacağı beceriye sahiptir. Genç vücut geliştiricisi bana Andy Haman ve Mike O’Hearn’ı hatırlatıyor, çünkü son derece yakışıklı ve hayranlar tarafından seviliyor.

Ve gerçekler bu adamlara çok benziyor, Nimet’in çalışma ilkeleri lupclad. Şakalar için bir zaman ve bir yer var ve o zaman zor iş için bir zaman ve bir yer var. Kas kitle oyunu söz konusu olduğunda, başarı yıllar, bazen onlarca yıl sürebilir. Jerome Ferguson, Bob Cicherillo ve Vinny Galanti gibi adamlara bakın. Asla sağlanmadılar, ancak profesyonel yolları onlarca yıl sürdü.

Bu sporda insanlar kartınızla nerede olduğunuzu görme, büyük şovlar kazanma ve hayatı yaşama eğilimindedir, ancak aidatlarınızı ödemeyi hiç sormazlar. Nimet, bugün olduğu kadar göz ardı edildi. Nick Walker gibi adamlarla rekabet etti ve bazı büyük şovlar kazandı, ancak kimsenin onu gerçekten muhtemel bir Bay Olympia olarak aradığına inanmıyorum. Çok sayıda insanın en iyisinin O’da ilk 10, belki de Arnold’da ilk 6 olacağına ve bazı küçük şovlar kazanacağına inanıyorum. Bu, herhangi bir araçla zorlu bir yaşam olmazdı, ancak gerçek şu ki, kutsama çok daha ileri gidebileceğine inanıyorum.

Gerçek şu ki, adam büyük ve spor gerçekten büyük adamların sahneyi yönettiği bir spor haline geldi. Demek istediğim, Bay Olympia’nın kim olduğuna bir göz atın. Ben de dahil olmak üzere yaşlar için Mısır fenomenini de büyük olmakla uyarırdı. Dexter, Phil gibi adamlarımız vardı ve Shawn Rhoden bize sporun vites değiştirdiğini gösteriyor. Brandon bile, belirli bir ölçüde kitle kartını zorlamadı. Bu uzun sürmedi.

Kas kitlesi kalabalığının sadece ucube isteyen yadsınamaz bir bölümü var. Ronnie, Jay, Markus veya Ramy görünümü olsun. Boyut kuralları. Aslında, Frank Zane ve Lee Haney arasında çoğu vücut geliştirme hayranını ankete girecek olsaydınız, Haney’i seçeceklerdi. Chris Bumstead ve büyük Ramy? Bumstead’i karakter üzerinde seçerlerdi, aynı zamanda ona benzemek istediklerini de belirtmişlerdi, ancak Bay O olarak kim istedikleri açısından, aslanın vücut geliştirme hayranlarının payı Ramy’yi belirtecekti. Bumstead estetik olarak mükemmel görünüyor, ancak bir canavar değil. Gerçek kas kütlesi kafaları için, onları korkutmak için solungaçlara dünya dışı bir meyve suyu gibi görünmeniz gerekir. Neye baktıklarını merak etmek istiyorlar. Kız arkadaşlarının bunun iğrenç olduğuna inanmasını istiyorlar ve arkadaşlarının yanı sıra iş arkadaşlarının dünyada neden böyle görünmek isteyeceğini sorgulamalarını istiyorlar. İsyan – saf ve basit.

Blessing, kas kütlesinin birçok fanının içine girdiği asi havayı somutlaştırır. Kimse bir doğa gücüne bakmaz ve onun natty olduğuna inanmaz. Kimse protein, asansör ve uyku aramaktan başka bir şey yaptığına inanmazdı. Genellikle büyük işlerin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki film setlerinde de gördüğü gerçek, Arnold ve Lou günlerine bir geri dönüş. Hayatın yolunu yaşıyor ve insanların onunla belirliyor. Hızlı bir şekilde Halk Şampiyonu Ödülü’nü kazandığını görebilirim ve özellikle Las Vegas, NV’deki 2022 Bay Olympia’da ilk 6’ya girdiğini görebilirim.

Gerçek şu ki, bence ilk 6’nın çevresinde çok fazla olan bir adam. Akim Williams ile birlikte, Blessing’in Hunter, Nick, Hadi ve Derek gibi adamlar için müthiş bir tehdit sağladığını belirtiyorum. Vücut geliştirme medyası göremese de, daha önce – tam burada – Iron Magazine’de bazı büyük yarışmalar çağırdık. Yayınımız ve diğerleri arasındaki fark, bu ay bize kimin sponsor olduğu üzerine bestelemememizdir.

O günlerde, sporcular başarıya dayanarak dergilere girdiler. Kapak alacak tek adamlar/kızlar mutlak en iyiydi. Bugün, baskı büyük ölçüde ölü olduğu gibi, yayınlar artık sözleşme altında sporcuların ahırlarına sahip olmadığından, en iyi reklamverenlerin sponsorlu sporcularına kapaklar sağlanmaktadır. Merit tabanlı kapaklar geçmişte kaldı. Bununla birlikte, sporcunun gerçekten orada olmayı hak ettiği kapaklar var. Blessing’in MD’nin kapağını süslediği durum tam olarak budur.

Baskının yanı sıra tanıdığım sayısız hayran da var. Hakkında konuşuyorumAbone olmayan ve dergi almayan insanlar. Bununla birlikte, Awodibu’nun bulunduğu kopyayı keşfetmek için bir istisna yanı sıra yüksek ve düşük aradılar. Bunu gerçekten imzalamayı umdukları için yaptılar, o gün gelene kadar, mümkün olduğunca en iyi korumak için çerçeveli veya plastik bir tabakada. Bunu ne aradığınızı anladığınız gibi millet? Bu yıldız gücünü arayın. Çoğu vücut geliştiricisi buna sahip değildir, ancak Blessing’in arama kartıdır.

Bir Doğa Gücü Anahtar Şovlar kazandı, bir hayran ordusu ve duyduğum her şeyin iki haftanın hemen altında Vücut Geliştirme Süper Bowl’a yanan silahlar geliyor. İrlanda vücut geliştiricisinin yerleştirildiğini nereye görüyorsunuz? İlk 6’ya gireceğine inanıyor musunuz? Daha yüksek konumuna inanıyor musunuz?

Her zaman olduğu gibi, burada Makalemi burada, Iron Magazine’de okumaktan zevk almışsınızdır. Bu makaleyi sosyal ağ yayınlarınızda paylaştığınızdan emin olun. Size harika bir konuşma yapacağını garanti ediyorum !!