7 dakikalık egzersiz ve TV’de 0,7 saniye

Mutlu Salı!

Cuma günü, okuyucuların ABC World News’de beni fark ettiği birkaç mesaj aldım. Hayır, Zimmerman duruşması hakkındaki görüşüm için benimle röportaj yapmıyorlardı – bu, böyle şeylerden uzaklaşmak için koydukları tüydü…
En son videolarım

Sonra gitti – kitap incelemesi
İyi Dinleme – Kitap ve Podcast İnceleme Serisi
Sonra Lisa Jewell tarafından gitmişti – Audible, Amazon’da veya kitapların satıldığı her yerde.

‘O zaman gitmişti’ iyi bir dinleme mi? İşte benim incelemem!

Daha fazla inceleme, bağlantılar ve fikirler için runeatrepeat.com’a göz atın

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 20 saniye

Sıradaki
Koşucular için 4 dakikalık ayakta temel egzersiz
04:31

Canlı
00:00
08:21
04:20

7 dakikalık egzersiz!

Birkaç hafta önce ilk çıktığında 7 dakikalık egzersizin bir videosunu yaptım. O zamandan beri video neredeyse 50 bin görüntüleme aldı. Ve geçen hafta şovdan bir yapımcı, videomun bir klibini kullanıp kullanamayacaklarını sormam için bana mesaj attı. Evet.

Sadece 2 saniye boyunca yer alan bölümünü yapıyorum, ama bu konuda heyecanlandım.

Aşağıdaki bu bağlantı sizi tüm bölüme götürecektir. 7 dakikalık antrenmandaki paket şovun yaklaşık 2/3’ü. Alt pistte atlayabileceğiniz küçük bir çizgi var.

ABC World News Tonight 7 Dakikalık Egzersiz Hikayesi

7 dakikalık egzersiz videom

Yani bugün için “sadece bahşiş” aslında kendime yöneliyor.

Sevgili Monican, eğer YouTube’a bir video koyacaksanız saçınızı fırçalayacak ve iyi kıyafetler koyacaksanız. Teşekkürler.

En sevdiğim Honey Boo Boo’dan öğrenmem ve her zaman “A” oyunumu getirmem gerekiyor.

Yan not: Yeni HBB sezonu bu hafta başlıyor ve heyecanlıyım. Onları seviyorum. Ayrıca, hala Güney’e takıntılıyım ve onları McIntyre, GA’da kontrol etmek istiyorum. Shhh bu bir peruk.

Koşmak için yulaf ezmesi <- Birkaç kişi bana bunu gönderdi! onu gördün mü? Ve son olarak… Hareketimi moda ve güzellik eşyalarıyla denemek ve temizlemek istediğime karar verdim (bu sadece videodaki salgılığımdan dolayı değil, söz veriyor. Bu uzun bir zaman geliyor). Kredime göre, bu süper muhteşem Mickey Mouse tozluklarını atladım ... Her neyse - Twitter'da bir telefon aldım ve buraya sormak istedim… "Normal" insanlara yardımcı olabilecek hangi moda / güzellik bloglarını okuyorsunuz? Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunlarla devam edin: 21 günlük streç meydan okumanın geçen haftası 21 günlük streç meydan okumanın geçen haftası Merhaba! 21 günlük streç meydan okumanın son haftasına geldiniz! Bunu meydan okumanın en iyi haftası haline getirin. Her şeyi yap 3 Kolay BT Band Strenges 3 Kolay BT Band Strenges Koşucular için 3 kolay uzanma. Bir koşudan sonra neredeyse her yerde olan bu BT bandını yapabilirsiniz. için en iyi streç Tüm seviyeler için nihai koşu egzersiz programı Tüm seviyeler için nihai koşu egzersiz programı Yeni başlayanlar, yeni koşucular ve eğlenceli koşu eğitimi için en iyi koşu planı. 12 Hafta 5K 10k ve Yarım Maraton Sanal Yarış Eğitimi Foster çiftlikleri tarafından yeni cesur ısırık atıştırmalık Foster çiftlikleri tarafından yeni cesur ısırık atıştırmalık Yeni Foster Farms Cesur Bites atıştırmalıklarını deniyorum! Bunlar yeni bir yiyecek bulgusu ve ben onları gördüm Koşucular için 21 günlük streç meydan okuma 8. 21 günlük streç challeKoşucular için Nge 8. Koşucular için 21 günlük streç meydan okuma. Germe Serisinin 8. günü - Bugün dörtlü bir streç yapıyoruz. bir şey bul 6-12 Mayıs tarihleri için rapor 6-12 Mayıs tarihleri için rapor Merhaba! Bu hafta nasıl koşup yemek yiyorsun? İşte koşu, yemek, komik, rastgele ve güncellemeler ⚡ Shareaholic tarafından .