Easy Meatless Pazartesi Tarif – Potato Masala Crockpot Simma

Pazartesi memnun (etsiz)!

Kaliforniya bir kuraklık içinde olduğundan, şimdi her zaman çevre için çok daha iyi olduğunu duyduğum için ‘Pazartesi etsiz’ tutmaya çalışıyorum. Buradaki su durumundan endişeliyim! Ancak emin olmak istedim, bu yüzden biraz araştırma yaptım.
En yeni videolarım

Maraton Eğitim Günü 4.
Maraton Eğitim Günlüğü 4. Gün inceleyin

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 21 saniye

Sıradaki
6 Ağustos’tan podcast özetleri
07:26

Canlı
00:00
08:21
01:21

(Kaynak: Veg’i seçin)

Zor kısım-herkesin bir programı var, bu yüzden doğrudan bir şeye inanmadan önce kaynak hakkında her zaman düşünmelisiniz (evet, bu kaynak belirli bir kırmızı başlı Meksika blog yazarı Coughcough olsa bile).

(kaynak)

“Bir kilo sığır eti oluşturmak için binlerce litre su, aynı miktarda tahıl, sebze veya nabız yetiştirmekten daha fazla alıyor. Gübre, antibiyotiklerin yanı sıra hormonların tümü, hayvan çiftliklerinden su sistemimize yöntemlerini keşfederken, balık çiftlikleri kimyasalları ve vahşi yaşamı tehlikeye atan parazitleri serbest bırakıyor. ” – Vejetaryen toplumu

Bu, Michigan Üniversitesi – Vejetaryenlik ve Çevre’den harika bir kısa makale

Tonca ve tercih ettiğiniz davayı desteklemek için bilgi kazmak istiyorsanız tonlarca kaynak mevcuttur. Şimdilik her şeyi alıyorum ve Pazartesi günleri etsiz şey yaptığınız durumda bazı bilgiler aktarıyorum.

Hâlâ hedefi keşfediyorum ve sağlık ve sağlıklı yaşam nedeniyle soya yiyemediğim gibi bir gerçeği de keşfediyorum, bu yüzden yakında tam sebze olacağım bir yere yakın bir yerde değilim. Lütfen sizin için işe yarayanları da yapın ve yargılamayacağım. Aynı şeyi takdir ediyorum.

Hadi!

Etsiz Pazartesi –

Kolay Patates Nohut Masala

Bu tarif, Trader Joe’nun yararıyla mümkün olan bir tarif daha. Tüm ihtiyacınız…

5 küçük patates

1 kavanoz masala sosu

1 Can Garbanzo Fasulye

1 çanta dondurulmuş bezelye

Tuz, karabiber ve sarımsak tatmak

Talimatlar: Temiz, doğranmış patatesleri güveçte atın. 3 saat boyunca düşük pişirin. Fasulye ve bezelye ekleyin. Tuz, karabiber ve sarımsak ile baharatlayın. Bir tane daha 20 dakika daha veya bezelye sıcak olana kadar ılık (benimki çok sıcak olduğu için 5’te benimki yapıldı). Sebzeler, naan ve/veya pirinç ile servis yapın!

Zevk almak! Ya da yemek yapmak istemiyorsanız, pizza satın alabilirsiniz…

Soru: Akşam yemeğinde ne yapıyorsun?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak