Major League Soccer, ırkçılıkla savaşmak için adımların yanı sıra Siyah Temsilciyi Artırma

Major League Futbolu bugün ırkçılıkla savaşmak, sosyal adalet için savunma ve sporda temsil edilmeyi artırmak için bir dizi çaba ortaya koydu. MLS Yönetim Kurulu üyeleri, MLS Komiseri Don Garber, Modifikasyon İçin Siyah Oyuncuların Ajanları (BPC) ve futbol topluluğunun diğer üyeleri de dahil olmak üzere bir çeşitlilik komitesinin kurulmasını içeren yeni programlar sonuçtur. MLS Kurulu ve BPC arasında yakın zamanda tatmin edici bir tatmin edici de dahil olmak üzere, ligdeki önemli paydaşlarla birkaç ay süren tartışmalar.

MLS Komiseri Don Garber, “Major League Soccer, geniş kapsamlı platformlarımızı, ırkçılığa ve toplumdaki sosyal adaletsizliği ve futbol sporundaki sosyal adaletsizliği ele almak için anlamlı programlar üretmek için kullanmaya adanmıştır” dedi. “Daha da önemlisi, MLS sahipleri, değişim için siyah oyuncular, eski oyuncular, teknik personelimizin siyah üyeleri ve diğer çalışanlar da dahil olmak üzere önemli paydaşlarla birlikte, ABD’deki futboldaki temsil alanını kapatmak için bir dizi çaba ürettik. Kanada gibi. ”

MLS League Ofisi, MLS Yönetim Kurulu ve Üye Kulüpleri ile birlikte girişimlere uymaya adanmıştır:

MLS Çeşitlilik Komitesi – Resmi MLS Komitesi yapısının bir parçası olacak bu grubun gelişimi, MLS sahipleri, BPC liderliği, kulüp yöneticileri, baş antrenörler, akademi koçları, eski MLS oyuncularının yanı sıra Pitch Black üyeleri, A’yı içerecek. MLS lig ofisinden siyah işçi kaynak grubu. Komitenin hedefleri arasında, önerilen girişimleri desteklemek ve desteklemek de dahil olmak üzere çeşitlilik, içerme, şans ve sosyal adalete yönelik bir yöntem oluşturmak için ligle çalışmak olacaktır.

Sivil Etkileşim Girişimi – MLS, marjinal topluluklar arasındaki kamu endişesi sorunlarını ele almak için lig kaynaklarını kullanacak. Odaklanma alanları, sivil faaliyetlere mahalle katılımını motive eden anahtar teslimi programlarıyla birlikte, oy kullanma girişimi için yakın zamanda üretilen MLS Unites’i içerecektir.

Futbol Yukarı Hareketlilik Girişimi – MLS erişim, maruz kalma ve yetersiz temsil edilen gruplardan beceri oluşturan açıkça tanımlanmış meslek yolları sağlayacaktır. Bu çaba, politika üretmenin yanı sıra, yöneticide siyah temsili ve lig ofisinde spor pozisyonlarını da artırmak için akademik bir ekosistemin yanı sıra, giriş yollarının ve ortaya çıkan yeteneklerin iyileştirilmesinin yanı sıra, üye kulüplerde spor pozisyonlarının oluşturulmasını içerecektir. ve diğer Kuzey Amerika futbol organizasyonları.

Gençlik ve Grassroots Mahalle Girişimi – MLS, katılımı artırmak ve yetersiz hizmet alan toplulukların üyeleri için şansı artırmak amacıyla Kuzey Amerika’daki sporun geniş spektrumunda temsil alanını kapatmak için lig kaynaklarını kullanacak. Bu çaba, oyuncular, antrenörler ve hakemler arasındaki temsilin artışının yanında MLS ile birlikte çalışmayı içerecektir.

Tedarikçi Çeşitlilik Programı-MLS, azınlıklara ait işletmelere anlamlı şans ve ekonomik dahil olma şansı sağlamak için bir satıcı çeşitliliği programı oluşturuyor. Bu, MLS’nin büyük etkinlikleri, ajansların işe alınması ve satıcıların seçimi etrafındaki maliyetleri de içerecektir.

100 Siyah Kadın Ulusal Koalisyonu ve 100 Black Guy of America – MLS ile ortaklıklar, 100 Black Guy of America ve 100 Siyah kadının ulusal koalisyonu ile ortaklıklar geliştirdi. Parasal bir taahhüdün yanı sıra, MLS, mentorluk, çalışma ortamı gelişimi, sosyal adalet, sağlık ve sağlıklı yaşamın yanı sıra parasal okuryazarlık etrafında merkezlenmiş uzun süreli programlar kurmak için her iki kuruluşla birlikte çalışacaktır.

Bu girişimlere ek olarak, MLS sahipleri, önümüzdeki yıllarda kuruluşun büyümesine yardımcı olmak için modifikasyon için siyah oyunculara 1 milyon dolar katkıda bulundu.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta