Cade Thomas tarafından Vücut Geliştiricisi

olmak için doğduğunuz 3 gösterge

“Genetik” kelimesini, vücut geliştirmeyi başaran birinin ya da daha da kötüsü, başarısızlığın bir nedeni olarak atılan “genetik” kelimesini duyar. Herkesin çılgın olduğunu ve fonksiyon genetiğinin oyununun aşırı belirtildiğini söyleyebilirim – ancak kaderinizi büyük ölçüde yönetiyorlar. Genetik bölümünde şanslı olabileceğiniz ve doğumdan itibaren vücut geliştirme tanrıları tarafından kutsanmış olabileceğiniz üç ana göstergeye bir göz atalım.

1. Akranlarınızı hızlı bir şekilde aşar ve onları toz içinde bırakırsınız

Oldukça genç yaşta kaldırmaya başlayan birçoğumuz bunu en az bir arkadaş, bazen de bütün bir çete ile sosyal bir şekilde yapıyoruz. Asansörleriniz iyi arkadaşlarınızın yanından geçiyorsa ve kaslarının değişmemesi nedeniyle sizi tespit etmekte zorluk çekmeye başlarsa – bir şey üzerinde olabilirsiniz. Birçok şey, kimin bir ağırlık antrenmanı planına bağlı kalacağını ve kimin – büyük bir zihinsel unsur da dahil – genetik olarak kutsanmış bir kişi, iyi arkadaşlarının egzersizleri kaçırmaya başladığını ve yapmadıkları için tamamen azalmaya başladığını görecek Seçilen sonuçlarla aynı sonuçları alın. Endişelenmeyin veya size ulaşmalarına izin vermeyin; Bu, yolda kalmanız ve kendinizi benzer bağlılık seviyelerine sahip olanlarla kuşatmanız gerektiğinin bir göstergesidir.

2. İnsanlar gerçekten yaptığınızdan çok daha fazla değerlendirdiğinizi varsayıyor

Perma Bulkers bir yana, eğer normalde oldukça zayıf bir vücut yağını korursanız ve insanlara tam olarak ne kadar ağır olduğunuzu söylediğinizde sürekli şok yanıtlar alırsanız, genetik şeklinizin ve kas kütlesi karınlarının vücut geliştirme için uygun olduğuna dair harika bir işaret olabilir. . Genel halk ağırlığı boyuta karşılık gelir, ancak bunun vücut rekabet dünyasında saçmalık olduğunu anlıyoruz. İnanılmaz oranlara ve yuvarlak kas kütlesi karınlarına sahip yağsız 180 lb’lik bir vücut geliştiricisi, çoğu insanın en azından 200lb işaretinin üzerinde olduğuna inanmaya yönelik olarak genellikle tekniği olacaktır. Bu, bir vücut geliştiricinin elde edebileceği en büyük iltifatlardan biridir (daha ağır olduğu tahmin ediliyor) ve eklediğiniz her LB’nin, parlatılmış genetiğe sahip bir vücut geliştiricisinde olduğundan daha etkileyici görüneceği anlamına gelir. İnsanların gözleri onları aldattığı sürece ölçek hakkında endişelenmeyin. Bu yanılsamayı üret.

3. Tecrübeli Fitness Center üyeleri sizi yarışmaya itiyor

Eğitmenlerin yanı sıra hazırlık müşterilerinin işe alınmasından para kazanmak isteyen insanlar saymazlar. Fitness merkeziniz, ciddi vücut geliştiricilerin eğitimi alan bir fitness merkezi ise, ilgilerini elde etmek için bir şey yoktur. Bir rakibin neye benzemesi gerektiği konusunda gerçek bir kavrama yapmayan “Bro’lar” değil, spora yakından mücadele eden veya yakından uyan diğer kaldırıcılardan kesinlikle bahsediyorum. Aynı şekilde, zaten rekabet edip edemeyeceğinizi veya bir sonraki şovunuzun ne zaman olduğu sorulursanız, büyük bir göstergedir. Onunla başa çıkalım – 4 hafta sonra fitness merkezinde görürseniz, bu kadar kararlı olduklarını varsaymayacaksınız. Bu yüzden gerçekten tam tersi bir etkiye sahip olabilirseniz ve ne konuştuğunu anlayan insanları mevcut her şeyi kullanıma hazırlamaya hazırladığınızı sağlayabilirseniz, kesinlikle sınıfın önünde birçok derssiniz. Çoğu insan kıçını bir vücut geliştiricisi gibi görünme hayali ile patlatır ve aynı zamanda bir olduğunuzu fark etmeden önce bir tane gibi görünüyorsanız, o zaman özel bir şeyiniz var. *İnsanların itiraz etmeniz gerektiğine inandığınız için, onları dinlemeniz ve acele etmeniz gerektiği anlamına gelmez, rekabetçi olmak için gerekli hissettiğiniz geliştirmeleri yapmak için her zaman gereksiniminizi alın.