New York Valisi Hochul, Buffalo Faturalarının New York Eyaletinde

Vali Kathy Hochul ve Erie County Yöneticisi Mark Poloncarz’ın New York Eyaleti, Erie County ve NFL’nin Buffalo arasında bir anlaşma yaptığını duyurdu. Faturalar Orchard Park’ta 1.4 milyar dolarlık yeni bir stadyum için franchise. Vali Hochul’un müzakereleri, faturaların Buffalo’da kalması için 30 yıllık bir taahhüt ve bugün NFL sahipleri tarafından onaylanan NFL ve faturalardan birleşik 550 milyon dolarlık bir taahhütte bulundu. Vali devlet bütçesinde 600 milyon dolarlık bir teklif geliştirecek ve Erie County 250 milyon dolar katkıda bulunacak. Ekipten elde edilen ekonomik ve vergi etkileri, yeni stadyum maliyetinin kamu payının yüzde 100’ünden fazlasını destekleyecektir.

“Bu müzakerelere üç soruyu cevaplamaya çalıştım-Buffalo’daki faturaları ne kadar tutabiliriz, bu projenin Batı New York’un çalışkan erkek ve kadınlarına fayda sağlayabileceğinden nasıl emin olabiliriz ve en iyi anlaşmayı nasıl elde edebiliriz Vergi mükellefleri? ” Vali Hochul dedi. “Aylarca süren müzakerelerden sonra mümkün olan en iyi cevaplarla ortaya çıktığımızdan memnunum – faturaların 30 yıl boyunca Buffalo’da kalacak, proje 10.000 sendika işi yaratacak ve New Yorklular yatırımlarının olacağından emin olabilirsiniz. ekibin ürettiği ekonomik faaliyetle telafi edilebilir. ”

Buffalo Bills franchise, Buffalo bölgesi ve devlet için kanıtlanmış bir ekonomik sürücüdür. Faturalar, New York Eyaleti, Erie County ve Buffalo için doğrudan gelir, satış ve kullanım vergilerinde her yıl 27 milyon dolar üretiyor. Bu karlar büyüyecek ve 30 yıllık kiralama döneminde kümülatif olarak 1,6 milyar dolardan fazla olacaktır. Ayrıca, New York, ABD ve Kanada’nın dört bir yanından gelen oyunlara katılan ve bölgede başka türlü harcanmayacak para harcayan hayranlar, yılda 385 milyon dolardan fazla ekonomik etkiye neden olacak.

Buffalo Bills’in sahipleri Terry ve Kim Pegula, “Bugün Orchard Park’taki Buffalo Bills için yeni bir stadyum inşa etme hedefimizi sağlamlaştırmak için bir adım daha attık. Bu süreç boyunca Vali Hochul ve ekibi tarafından yapılan zaman, çabalar ve değişmez bağlılık için minnettarız. Kale çizgisini geçmeden önce çok daha fazla yarda olsa da, New York Eyaleti, İlçe Yöneticisi Mark Poloncarz liderliğindeki Erie İlçesi arasındaki kamu-özel ortaklığımızın ve Ulusal Futbol Ligi’nin bizi oraya götüreceğini düşünüyoruz. ”

İlçe yöneticisi Mark Poloncarz, “Bufalo faturaları her Batı New Yorker’ın kalbinde ve ruhunda yerleşik. Ekibin Buffalo’da kalmasını sağlayan bir anlaşmaya girmemiz çok önemliydi, ancak aynı zamanda Erie County ve New York halkı için adil bir anlaşma oldu. Bu tam olarak ulaşılan anlaşma: Faturalar önümüzdeki 30 yıl boyunca Buffalo’da oynayacak; 10.000 bina ticareti sendika işi proje üzerinde çalışacak; ve ilçe artık yıllık işletme ve sermaye giderlerine katkıda bulunmayacak, böylece ilçe vergi mükelleflerine kira ömrü boyunca on milyonlarca tasarruf sağlayacaktır. Vali Kathy Hochul’a ve Terry ve Kim Pegula’ya, bu geçen aylarda herkes için adil bir anlaşmaya varmak için çok çalıştıkları için teşekkür ederiz. ”

Kamu finansmanının payı önceki stadyum anlaşmalarından azaltılmıştır. 1973 yılında, Highmark Stadyumu’nun inşası, 1998 restorasyon ve eğitim tesisi inşaatı gibi yüzde 100 halka açık olarak finanse edildi. 2013 restorasyonunun yüzde 73’ü kamuya açıklandı. Bu teklif, karşılaştırılabilir pazarlarda diğer son NFL stadyum anlaşmalarının çok altında olan sadece yüzde 60,7 kamu finansmanı içeriyor. Devlet payı yüzde 43.

30 yıllık anlaşma, Buffalo Bills tarafından tasarlanacak ve inşa edilecek Erie County’deki Orchard Park’ta en az 60.000 koltuklu yeni bir stadyumun inşasını detaylandırıyor. Anlaşma, önümüzdeki 30 yıl boyunca yeni stadyumda oynama faturalarından bir taahhüt içeriyor. Faturalar derhal yeni stadyumun tasarımına başlayacak ve tüm taraflar, ekibin 2023’te sona eren Highmark Stadyumu için mevcut kiralamasını genişletme konusunda müzakerelere başlayacak.

Stadyum projesinin yaklaşık 10.000 inşaat işi yaratması öngörülüyor ve bir proje iş sözleşmesi (PLA) uyarınca Birlik İşçiliği kullanılarak inşa edilecektir. Faturalar, bağlı yerel sendikaları adına Buffalo, New York ve çevre, AFL-CIO Bina ve İnşaat Ticaret Konseyi ile bir PLA’yı tartışacak. Anlaşma, faturaların müzakere edilecek bir topluluk yardım anlaşmasını kabul etmesini gerektiriyor.

Erie County, mevcut stadyumun mülkiyetini ve uygulama tesislerini ve ofis alanını içeren bitişik kompleksin devlete aktarılacak. Devlet, faturalara kiralanacak yeni stadyum ve bitişik kompleksin sahibi olacak. Anlaşmada faturaların temerrüde düşmesi durumunda, eyalet ve ilçe, işleme dışı şartları uygulamak için mahkemeye gitmek için ideale sahiptir. Yeni stadyum, sivil amaçlar için kullanılabilir, bu şekildeGerekirse, aşılama teslimi ve seçim operasyonları – acil durumlarda.

New York Eyalet Binası ve İnşaat Ticaret Konseyi Başkanı Gary Labarbera, “Birlik İşçi Partisini yeni Bills Stadyumu İnşaat Projesi’nin odak noktası haline getirdikleri için Vali Hochul’a ve Buffalo Bills’e teşekkür etmek istiyoruz. Yeni Bills Stadyumu 10.000 iyi ücretli sendika işi yaratacak ve pandeminin iki zor yılından sonra, bu kamu-özel yatırımı, Batı New York’taki çalışkan aileler için tam olarak gerekli olan şeydir. Eyalet genelinde temsil ettiğimiz 200.000 esnaf adına, New York Eyalet Binası ve İnşaat Ticaret Konseyi bu projeyi desteklemekten gurur duyuyor ve üyelerimiz Batı New York’ta çalışmaya ve faturaları tutmayı dört gözle bekliyor. ”

New York Eyaleti AFL-CIO Başkanı Mario Cilento, “Vali Hochul’a Batı New York’taki Buffalo faturalarını tutma sözünü yerine getirdiği için teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllar boyunca işçilerin stadyum içinde ve çevresinde yaşamaya ve çalışmaya devam etmeleri için fırsatlar yaratacak olan bölgeye çok ihtiyaç duyulan bir yatırımdır. Hizmet topluluğu ve işçiler tarafından üretilen karlar vergi tabanımızı güçlendirecek ve hepimizin güvendiği eyalet genelinde kamu hizmetlerini tedarik etmeye devam etmemize izin verecektir. Stadyumun, ülkedeki en yüksek eğitimli, yüksek vasıflı işgücü olan Union İşçi tarafından inşa edileceğinden memnunuz, bu da gelecek nesiller için stadyumdan zevk almamıza izin verecek. ”

NFL Komiseri Roger Goodell, “Fatura hayranlarına New York’ta sahip oldukları birinci sınıf tesisi sağlayacak bir planda yapılan inanılmaz ilerlemeden memnunuz. Vali Hochul, Senatör Schumer ve Erie İlçe Yöneticisi Poloncarz’ın inanılmaz liderliğini ve ortaklığını takdir ediyoruz. Bu heyecan verici vizyonu gerçeğe dönüştürmek için on ve Pegulas ile yakın çalışmaya devam edeceğiz. Pegulalar, NFL’yi nesiller boyunca destekleyen bir pazar olan Buffalo’ya olan bağlılıklarını göstermeye devam etti. Bu yeni stadyum ayrıca faturaların onlarca yıl boyunca Batı New York’ta rekabetçi kalmasına yardımcı olacak vakıf tedarik edecek. ”

Empire State Development Vekili Komiseri ve Başkan ve CEO-Dayat Hope Knight, “Faturalar Batı New York ve ötesi için büyük bir ekonomik sürücü. Saat, takımın geleceği ve dengede asılı milyonlarca dolar kâr ile Faturalar Stadyumu görüşmelerini işaret ediyordu-ancak en iyi oyun kurucuları gibi Vali Hochul da Buffalo’da faturaları tutmak için oyun kazanan sürüş yaptı. Taraftarların, hizmetlerin ve belediyelerin karşılıklı faydası için New York Eyaletinde faturalara sahip olmanın değerini tanıyan herkesi tebrik ediyorum. ”

Eyalet Senatörü Sean Ryan, “Buffalo faturaları nesiller boyu Batı New York’un ruhuna yerleşti. Kötü zamanlar ve iyi zamanlar boyunca, hepimiz memleket ekibimizde tezahürat yapma deneyimine sahip olduk. Faturalar için yeni bir çağa başladığımızda, hepimizin WNY’deki varlıklarının onlarca yıldır güvence altına alındığı için minnettar olduğumuzu biliyorum – bir nesil Birlik İşgücü projesinde bir kez getiriyor. Vali Hochul ve İlçe Yöneticisi Poloncarz’a bu günü mümkün kılmak için çok çalıştığı ve devlet vergi mükelleflerini ön yatırımları için geri ödeyen uzun vadeli bir anlaşma yapılandırdığı için teşekkür ediyorum. ”

Eyalet Senatörü Tim Kennedy, “Buffalo faturaları bir topluluk olarak kim olduğumuzun bir parçası. Vali Hochul ve İlçe Yöneticisi Poloncarz’ı, faturaların haklı olarak ait oldukları Buffalo’da kalmasını sağladığım için alkışlıyorum. Hesaplanan bu yatırım ekonomimizi beslemeye, işgücümüz için fırsatlar yaratmaya ve bölgemize ve eyaletimizde yenilenmiş ulusal çıkarlar yaratmaya devam edecektir. ”

Çoğunluk lideri Crystal Peoples-Stokes, “Tüm müzakere partilerini WNY’de sevgili Bufalo faturalarımızı tutmak için yeni bir stadyum anlaşmasına vardıkları için tebrik ediyoruz. Gelişme için bir nesil fırsatta bir kez bundan yararlanmak için bir Topluluk Faydası Anlaşması oluşturmak için çalışırken anlaşmanın şartlarını ve ayrıntılarını incelemeyi dört gözle bekliyorum. ”

Buffalo Mayor Byron Brown, “Vali Hochul’u, sevgili Buffalo faturalarımızın Batı New York’ta kalmasını sağlayan yeni bir stadyum anlaşmasını başarıyla müzakere etmesi için tebrik etmek istiyorum. Vali Hochul, Erie County Yöneticisi Poloncarz, Terry ve Kim Pegula ve NFL komisyoncu Roger Goodell, Buffalo’yu öngörülebilir gelecek için bir NFL şehrini tutmak için birlikte çalıştıkları için. ”

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta