Scone Göz at

Bu sabah Orange County’deki en iyi çörekler olarak duyduğumu keşfetmek için bir hedefteydim. Uyanır uyanır değişmez, insanların övgüde bulunduğunu duyduğum bölgesel bir fırına gittim. Ama kapalı mı? Boo.

Yenildim, eve gittim ve kahvaltı yaptım …
En yeni videolarım

Maraton Eğitim Günü 4.
Maraton Eğitim Dergisi 4. Gün İnceleyin

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 21 saniye

Sıradaki
Covid 19 antikor testi
05:19

Canlı
00:00
08:21
01:21

Ancak kahvaltı için birkaç “kilit malzeme” için bakkalda durmadan önce değil. Ben’i göstermek için bir peynir Danimarka aldım. Taze pişmiş bir çöreklere benzer değildi, bu yüzden özlemim de hala hayatta.

Sabahın çoğu temizlik ve organizasyon içeriyordu. Mutfak alanımızın yanı sıra yaşam alanı açılmamıştır, ancak şimdi her şeyi organize etmek istiyorum. Ben çalışırken öğle yemeği yedim – karpuz ve ab & j.

Kağıt havlu = Tembel Kadın Plakası.

Bugün de içeride kalmak güzel bir yöntem oldu! Köpekleri yürümek için anneme gittik …

yanı sıra Ben’in uçurtmalarını emekliliğin dışına çıkarın. Ben bir Kitebeyer, ancak hareket nedeniyle bir yıldan fazla bir süredir uçurtma yapamadı. Hala dışarı çıkmak için formda olduklarından emin olmak için uçurtmaları şişirmek zorunda kaldık. Bu çok büyük bir süreç çünkü bu emiciler çok büyük !!! Ben’in her şeyi çekmesini beklerken, şişirmenin yanı sıra geri koydum, annemin sonuncusunu topladım ve tortilla cipsleri, salsa ve bir protein çubuğuna atıştırdım. Hep birlikte değil.

Dünden kalanları seçmek için hızlı ve basit bir salata bir araya geldim – nohut ile oryantal lahana?

Önemli bir kasede: Bütün bir torba Cole lahana, nohut kutusu, doğranmış soğan, TJ’nin baharatlı fıstık dessi ve kaju fıstığı ile tepesinde.

Ve tatlı için bir vitatop.

Uzun koşu günlerinden sonraki gün çok açım, bu yüzden bugün biraz atıştırmalık oldum. Ancak, karın açısından büyük bir enerji hissediyorum, bu yüzden memnunum?

Yarın büyük bir gün! Sabah bazı yeni şeyler hakkında bir açıklama yapacağım.

Soru: Seçtiğiniz pişmiş harika?

Ben: Çörekler sevdiğimi bile bilmiyorum, ancak bu kadar yüksek bir değerlendirmeyi duyduktan sonra bir tane almam gerekiyor. Tipik olarak bir kurabiye – çikolatalı mı alırdım?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak