Maraton veya gökyüzü düşmeden önce yemeniz gereken 10 şey düşecek! Bu ya da kendi yarış öncesi diyetim…

Gelecek iki maraton var. Vücudumda bu gerçekten zor, bu yüzden onu dinlenmenin yanı sıra uygun beslenme ile nazikçe tedavi etmeye çalışıyorum. Yakıtlamamı bulmak, yarış eğitimi ve iyileşme ile çok yardımcı oldu.

En son videolarım

Golden Retriever haplarını almayacak!

Daha fazla video

0 saniye 2 dakika, 19 saniye

Sıradaki
5 dakikalık koşu ısın
05:34

Canlı
00:00
08:21
02:19

“Maratonumdan önce ne yemeliyim?” Sadece bu hafta bu endişeyi Instagram üzerinden aldı:

Bir maratondan önceki hafta ne yerim:

1. muz !!! “Günde bir muz krampları uzak tutar.” – Monican

Ben de krampları oldukça fakir almak için kullandım, bu yüzden uzun koşulardan önce muz ve hindistancevizi suyunun yanı sıra hindistancevizi suyunun yanı sıra potasyum aldığımdan eminim.

“Vücudun kaslarının verimli bir şekilde performans göstermesi için potasyum, magnezyum ve diğer mineraller dengesine ihtiyacı var. Mineraller dengesiz olduğunda, kaslar krampla koşmak gibi yorucu aktiviteler sırasında tepki verebilir. Bananas’ta keşfedilen potasyum, krampları engelleme dengesini koruyor. ” – Livestrong aracılığıyla

2. Hindistan cevizi suyu. Hafta ile nemlendirilmeye çalışıyorum ve elektrolitler için biraz hindistancevizi suyu yudumlıyorum.

Aynı şekilde hindistancevizi suyunun, plazma mevcut olmadığı savaş zamanlarında çok yıl önce kan plazması olarak kullanıldığını kontrol ettim. Orada olmadığım için anlamıyorum, ancak bu oldukça harika ve beni büyülü olduğuna inandırıyor.

3. Nuun. Aynı şekilde ek bir hidrasyon artışı için bir yarıştan bir gün önce nuun içiyorum.

4. pirinç pirinç bebek. Pirinç benim seçeneğim karbonhidrat benim gibi bir yarıştan önce stoklarım. <- Sizin için harika olan karbonhidratla karbonhidrat yüklemeniz gerekir. Yarıştan önce yeni bir şey denemeyin. 5. Karpuz. Karpuzdaki amino asit kas kütlesi ağrısını azaltmaya yardımcı olabilir. Bilim. Artı, bu benim tercih ettiğim yiyecek. 6. Tuz. Ben son derece tuzlu bir sweatshirt'im, bu yüzden bir yarış kadar önde gelen şeylere tonlarca eminim (özellikle de bu maratonların olacağı sıcak sıcaklıklarda bir sıcak sıcaklıklarda). 7-10. Olağan. 'Yeterince' karbonhidrat yediğimden ve nemlendirilmiş kaldığımdan emin olmanın dışında - diyet planımın geri kalanını aynı şekilde tutmaya çalışıyorum. Vücudunuzun “bok. Bir şey hazır olmalı !! Kişim bana farklı şeyler beslemeye devam ediyor mu?! ” Bir yarış için seyahat ediyorsanız bu zordur, ancak diyet planınızı mümkün olduğunca rutine yakın tutmayı hedefleyin. Her zamanki diyet planımı burada listeliyordum, ancak kimse gerçekten umursamıyor… (Artı sadece yumurta, tekila, tahıl ve çikolata. Bu sırayla değil.) Runner’ın Kaynakları: Tam olarak size tam olarak nasıl karbonhidrat yapacağınızı ve bir maraton veya yarım maratondan önce tam olarak kaç karbonhidrat yemeniz gerektiğini söyleyen bazı makaleler. Diyet planınızın% 70-80'inin bir maraton kadar yol açan günlerde karbonhidratlardan gelmesi gerektiğini duydum. Aşağıdaki RW makalesi% 85 veya daha yüksek durumlarda! Runner’ın Dünyası 600 gram karbonhidrat öneriyor Aktif aracılığıyla dayanıklılık sporcuları için karbonhidrat yükleme ipuçları Yarışın 1 numaralı kuralını unutmayın: Yarış Günü'nde asla yeni bir şey denemeyin. Öyleyse, vücudunuz için işe yarayanları yapmaya devam edin. Bu sadece benim maraton yeme planım çünkü RER benim blogum ve kendim hakkında blab yapmak istiyorum. Siz de yapacağın gibi sizsiniz! Karbonhidrat yüklemesi başlasın! Soru: Bugün tercih ettiğiniz karbonhidrat nedir? Bana çalışma kitabını gönder 68SAVE Paylaşmak önemsemektir! 68 Toplu iğne Paylaşmak Cıvıldamak Paylaşmak Posta Paylaşmak