Gewirtz, Yavner ve Eisler, ‘Spor ve Yasalar Üzerine Konuşma’

BSE Worldwide – Barclays Center, Brooklyn Nets, NBA G Ligi Takımı, Long Island Nets ve NBA 2K League üyesi (NETSGC) – 11 Kasım’da saat 17: 00’den başlayarak bir web semineri düzenleyecek. EST, Spor ve Yasa ile ilgili bir konuşma başlıklı

Matt Eisler

Konuşmacıların listelemesinin başlangıcı Jeffrey B. Gewirtz (BSE Global’in Hizmet İşleri Başkan Yardımcısı/Baş Hukuk Müdürü); Russell Yavner (BSE Global’in mevcut genel danışman yardımcısı) ve ülkenin önde gelen spor avukatlarından biri olan Matt Eisler ve Hogan Lovells’in ortağı.

Gewirtz ve Yavner’ın görüşmeci olarak görev yapacak Eisler, firmanın dünya çapında spor grubunun eş başkanı. Bu pozisyonda, Eisler, spor ve zevk endüstrisine vurgu yaparak karmaşık ticari işlemler için çok yönlü oyun planları üretiyor.

Eisler, “Jeff ve spor mevzuat dünyasında iyi yerleşik olmayan profesyoneller olmayan Russell ile röportaj yapmaktan ayrıcalıklıyım, ancak aynı şekilde arkadaşlar” dedi. “Büyük bir sporun yanı sıra keyif şirketinin GC ofisinin kaputunun altına bir bakış sağlayan, aynı zamanda açık ve bilgilendirici bir sohbetimiz olacak.”

Bir alanı ayırmanın yanı sıra tartışmanın tadını çıkarmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gerekli bilgileri doldurun. Gerekli bilgiler, ilk adınızı/soyadınızı, çalıştığınız işletmeyi, başlığınızı, e -posta adresinizi, en iyi telefon numaranızı, posta adresinizi (şehir, belirtme ve posta kodu dahil) içerir seni davet etti.

Bağlantı burada keşfedilebilir.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta