LED1 Çevrimiçi Forumu Tutacak – ‘NIL ve Worldwide College Sporcu Sorunu Hakkında Anlamanız Gereken Her Şey’ – 19 Nisan’da

Lead1, reklamlar, koçlar, yöneticiler için bir dizi çevrimiçi forum tutmaya devam edecek diğer paydaşlar olarak, 19 Nisan’da “NIL ve dünya çapında üniversite atlet sorunu hakkında anlamanız gereken her şeyi” ele alan kompleksin yanı sıra kompleksi ve keşfedilmemiş yeni gerçeklikler de dahil olmak üzere tam olarak rehberlik etmeleri için.

Oturum şu şekilde anılıyor: “NCAA geçici nil politikasını 1 Temmuz 2021’de uyguladığında ve Kongre nil bir faturayı geçemediğinde, tüm kolej sporcularının tanıtım haklarından para kazanabileceğini belirtti. , potansiyel olarak bir grup sporcu dışında-F-1 vizesi olan dünya çapında sporcular, tazminat yapma şansını büyük ölçüde kısıtlıyor. Vize taleplerini ihlal etmek dünya çapında sporcular için korkunç sonuçlara neden olabilir. Bununla birlikte, F-1 vizesi için bazı olası geçici çözüm teknikleri vardır, atletizm departmanlarının federal bir NIL tüzüğü veya federal göçmenlik yasasında oyma gibi bir federal çözüm olana kadar UP hakkında anlamaları gerektiğini talep etmektedir. Ünlü göçmenlik avukatlarının mevcut göçmenlik yasasını, NIL üzerindeki sonuçlarını tam olarak nasıl uygularken, “NIL ve dünya çapında üniversite atlet sorunu hakkında anlamanız gereken her şey” başlıklı bu en güncel Lead1 web semineri için lütfen bize katılın. , geçici çözüm fırsatlarının yanı sıra sorunu ele almak için olası federal seçenekler.
Panelistler şunları içerir:

Ed Pagano

Ortak

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP

(Moderatör)

Casey Higgins

Avukat

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP

Maka Hutson

Danışmanlık

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP

Etkinliğe kaydolmak için buraya bakın.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta