California Burrito

Bu sabah standart Pazar kahvaltım kadar uyandım, krep

Bu parti de en iyi çıktı! Onlar da kalın ve kabarıklardı – tıpkı ben gibi benim gibi
En güncel videolarım

Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
Jessica Simpson’ın yeni kitabı – Açık Kitap. Şarkıcı ve girişimci de hileler döker ve sahnelerin arkasında da anılarındaki sürprizler.

Sesli Kitabın İncelemesi – Jessica Simpson onu okur! Ayrıca ses sürümünü aldığınızda bonus melodileri var!

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 5 saniye

Sıradaki
High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
06:12

Canlı
00:00
08:21
06:05

Bazılarını Vegas’a kullandım, ancak ilgilenmiyordu. İyi. Benim için çok daha fazlası.

Bu sabah çalışmak zorunda kaldım ve Zumba için kalmaya karar verdim. Sınıf sonrası atıştırmalık bir erikti.

Sonra Ben ve ailemin evine gittim. Annem, babam ve biraz kardeşim bugün Hawaii’ye gidiyor ve onları havaalanına götürüyoruz. Şanslı!

Öğle yemeğinde Pico’da olacağımız için Ben, bir California burrito için dünyanın en iyi börek konumunda durduğumuzdan emin oldu.

Lingo ile düşmeyenler için…

Burrito’da patates kızartması = bir tortilla içinde mutluluk. Birçok ısırık çaldım. (Bu her zaman bir sağlanmıştır ve ben bundan bahsetmiyorum.)

Ayrılmadan önce aç olduğumdan beri bir öğle yemeği hazırladım! Anneme geldiğimizde buzdolabından çok şey ekledim.

Eminim annem de bu salata herkes için olduğuna inanıyordu. Bir kez daha yanlış anne.

Tatlı <3 Sonra azalma için uçuş terminaline gittik. EĞLENCE FAM! Gezileri boyunca kesinlikle bir jöle midesiyim! Ancak, uçuş terminalini gerçekten seviyorum, aynı zamanda insanları bırakıyorum/almak. Havaalanlarının kendinden geçmiş vızıltı beni çok seviyor? Damdan sonra Perros yürümek için anneme geri döndük. Roxy'nin şimdi öldüğüne inanıyorum. Günün bonusu eklendi: Annem, önümüzdeki hafta geri dönecek her türlü yiyecek alabileceğimizi belirtti! Annemin buzdolabının boyutu göz önüne alındığında, büyük zaman geçireceğiz! Oh, kesinlikle “1 haftada yenilmezse dondurma fakirleşiyor” kuralına giriyorum… Tamam, “Alışverişe” gitmeliyim! Seni biraz gör ... Hiç California Burrito vardı? Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunları tercih etmeye devam edin: Tahıl Sütü Smoothie tarifi Tahıl Sütü Smoothie tarifi Tahıl sütü ve hafif tahıl sütü smoothie tarifi tam olarak nasıl yapılır. Orijinal California MI ile Basit Taste Tahıl Sütü Tarifi Bugün ne yedim Yemek Günlüğü - Maraton Eğitim Haftası 4 Bugün ne yedim Yemek Günlüğü - Maraton Eğitim Haftası 4 Bir günde ne yiyorum. Gıda Günlüğü Çalışan Blog Eğitimi 4. Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği ve Atıştırmalıklar ve Notlar Üzerine 6-12 Mayıs tarihleri ​​için rapor 6-12 Mayıs tarihleri ​​için rapor Merhaba! Tam olarak nasıl koşuyorsunuz ve bu hafta yemek yiyorsun? İşte koşu, yemek, komik, rastgele ve th'den güncellemeler Bir günde ne yediğim - koşucular için Bir günde ne yediğim - koşucular için Bir koşucu tarafından bir günlük videoda ne yiyorum. Bir gün kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar ne yediğim yemek günlüğü. Artı tercih ettiğim ürünler hakkında fikirlerKoşucular için en iyi protein çubukları- daha önce ve bir koşudan sonra ne yemeli Koşucular için en iyi protein çubukları- daha önce ve bir koşudan sonra ne yemeli Koşucular için en iyi protein çubukları. Bir koşudan önce, bir koşudan sonra ve atıştırmalıklardan sonra ne yemeli. En iyi 5 tercih edilen çubukum ve beslenme dökümü California krem peyniri kızılcık ve cevizli California krem peyniri kızılcık ve cevizli Tatil brunch'ı, kızılcık ve cevizli bu basit California krem peyniriyle bir çentik açın. Classi karıştırır ⚡ Shareaholic tarafından .