Jon Jones 4. derece suçtan suçlu olduğunu iddia ediyor; Koşullu Deşarj

Bu sabah Jon Jones, 18 ay hapis cezasına çarptırılan bir suç olan kurbanında yaralanmaya neden olan bir vuruş ve koşuya dahil olduktan sonra 4. derece suçtan suçlu bulundu.

Bir savunma anlaşmasına varıldı ve şartlı bir taburculuğa mahkum edildi (temelde Jones’un tüm denetimli serbestlik koşullarına uyması durumunda hüküm giymiş bir suçlu olmayacağı anlamına geliyor).

Koşullar 18 aya kadar denetimli denetimli serbestlik içerir. Denetimli serbestlik ofisi garanti edildiğini düşünürse, mahkeme potansiyel olarak daha erken bir taburculuğa açıktı.

Denetimli serbestlik sırasında Jones’a, denetimli serbestlik döneminin her haftası için bire eşit olan 72 hayırsever görünüm yapması emredildi. Mahkeme, UFC için tanıtım yükümlülükleri nedeniyle seyahat etme yeteneğini kısıtlamamıştır. Mahkeme, deşarjın sonuçlandırılmasının uygun olup olmadığını belirlemek için 72 maç tamamlandıktan sonra başka bir duruşma yapılacağını belirtti.

Aşağıda, New Mexico’nun Düzeltme Departmanı tarafından belirlenen standart denetimli serbestlik şartları –

Standart denetim, toplulukta yeniden suçlama olasılığı daha düşük olan ve özel programlar kriterlerine uymayan suçlulara hizmet eder. Bazı suçlular, özel programlarda kabul edilmeyi beklerse standart denetime yerleştirilir. Aşağıdakiler standart denetimli serbestlik denetimi koşullarıdır.

Eyalet Yasaları: NM Eyaletinin veya başka herhangi bir yargı yetkisinin yasalarını veya yönetmeliklerini ihlal etmeyeceğim. Bir başkasının kişisini veya mülkünü tehlikeye atmayacağım.

Raporlama: Denetimli serbestlik/şartlı tahliye memuruma gerektiği kadar sık rapor vereceğim ve denetimli serbestlik/şartlı tahliye memurumun gerektirdiği şekilde tamamlanmış ve doğru yazılı raporlar sunacağım. Denetimli serbestlik/şartlı tahliye memurumla tüm iletişim doğru ve doğru olacak ve denetimli serbestlik ofisinden alabileceğim herhangi bir yazışma veya iletişime derhal cevap vereceğim.

Durum: Denetimli serbestlik/şartlı tahliye memurumdan daha önce izin alacağım: a) denetlendiğim ve/veya ikamet ettiğim ilçeyi terk etmek; b) işleri değiştirmek; c) ikamet etmek; veya d) herhangi bir büyük mali sözleşme veya borçla uğraşmak.

Dernek: Denetimli serbestlik/şartlı tahliye memurum tarafından tanımlanan herhangi bir kişiyle, sabıka kaydı olan kişileri, diğer denetçileri ve şartlı tahliye ve suç veya suçlarımın kurbanlarını veya tanıklarını içerebilecek denetimli serbestlik denetimi için zararlı olarak ilişkilendirmeyeceğim.

Ziyaretler: Herhangi bir denetimli serbestlik/şartlı tahliye memurunun beni evimde veya istihdam yerinde ziyaret etmesine izin vereceğim. Aramanın denetimli serbestlik koşullarımı ihlal ettiğine dair kanıt üreteceğine inanmak için makul bir nedeni varsa, kişi, otomobil, konut, mülk ve/veya yaşam alanlarımın memurunun emriyle aramaya izin vereceğim.

İstihdam: Muafiyet edilmedikçe, meşru bir iş elde etmek ve yapmak için her türlü çabayı göstereceğim ve ailemin desteği de dahil olmak üzere benim için gereken tüm finansal yükümlülükleri yerine getireceğim. İş almamda bana yardımcı olmak için herhangi bir çabayla denetimli serbestlik görevlimle işbirliği yapacağım. İşimi herhangi bir nedenle kaybedersem, bu gerçeği değişiklikten sonraki 48 saat içinde denetimli serbestlik/şartlı tahliye memuruma rapor edeceğim.

Silahlar: Hiçbir zaman ateşli silahlar, mühimmat veya diğer ölümcül silahları satın almayacak, satmayacak, sahip olmayacağım veya elimde almayacağım.

Uyuşturucu: Devlet sertifikalı bir tıp doktoru tarafından kullanım için yasal olarak reçete edilenler dışında kontrollü maddeleri satın almayacak, satmayacak, tüketmeyeceğim, sahip olmayacağım veya dağıtmayacağım. Denetimli serbestlik ve şartlı tahliye bölümü talebi üzerine laboratuvar analizi için idrar veya nefes testi örnekleri de sağlayacağım.

Tutuklama: Bir barış memurunun tutuklanmasını, suçlamasını veya sorgulamasını, olaydan sonraki 48 saat içinde denetimli serbestlik/şartlı tahliye memuruma bildireceğim. Ücretsiz ücretsiz numara 1-866-416-9867, denetimli serbestlik/şartlı tahliye memurumla acil temas için mevcuttur.

Transfer: Denetimli serbestlik denetimim başka bir duruma aktarılırsa, o durumun gerektirdiği ek denetim koşullarına uyacağım.

Muhabir: Denetimli serbestlik ve şartlı tahliye bölümü müdürü ve cezalandırma hakiminin izni olmadan herhangi bir kolluk kuvveti için “muhbir” ya da özel temsilci olarak hareket etmek veya hareket etmek için herhangi bir anlaşmaya girmeyeceğim.

Denetimli Serbestlik Maliyetleri: Denetimli serbestlik/şartlı tahliye memurum tarafından her ay belirlenen tarihte veya daha önce, düzeltme departmanına para siparişi veya kasiyer çek şeklinde belirlenen denetimli serbestlik maliyetlerini ödeyeceğim.

Fotoğraf: Denetimli serbestlik ve şartlı tahliye bölümü tarafından yönlendirildiği gibi fotoğraf ve parmak izi için kendimi göndereceğim.

Alkol: Alkollü içeceklere sahip olmayacağım, kullanmayacağım veya tüketmeyeceğim ve hiçbir zaman, alkolik içeceklerin tesislerde tüketim için servis edildiği veya satıldığı bir bar veya salon olarak bilinen şeye girmeyeceğim.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Jon Jones’un denetimli serbestlik ihlali tutuklanması neden 29, 2016 2016’da 1 yorum ile olabilir
Hoşgeldin SubmissionRadio Dinleyicileri! Nisan4, 2016
Jon Jones, suçlu ve koşu suçlamalarıyla karşı karşıya – mahkumiyet için ne gerekiyor? 27 Nisan 2015 ile 5 Yorum