Şükran Günü tarafından 10k için hazırlanın!

Merhaba! 1 Ekim ve hesaplamalarımla Şükran Günü sadece 57 gün, 6 saat ve 31 dakika uzaklıktadır !! Yılın tercih ettiğim günü. Aynı şekilde Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli 5K ve 10K yarış günü! Bu yüzden yakınınızda bir hindi trot veya tatil eğlencesi koşusu keşfedebilirsiniz. Sizinle birlikte koşmak ve bu hafta eğitime başlamak için iyi bir arkadaş (veya düşman) tutun.

İşte sizi yüzey hattına götürmek için 10 bin eğitim planı (ve sonra Şükran Günü yemek masasına gidebilirsiniz).
En güncel videolarım

Koşucular için 4 dakikalık ayakta temel egzersiz
Evde yapabileceğiniz ayak abs egzersizi. Bir çalışmadan önce veya sonra ayakta durabileceğiniz cihazların çekirdek egzersizleri yok. 5 egzersiz için hızlı öğretici, güçlü bir çekirdek için ve dengenizi zorlaştırır.

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Kötü bir koşudan öğrenmek
03:48

Canlı
00:00
08:21
04:31

Yazdırmak için 10K eğitim planına bağlantı.

10K Eğitim Planı Notları:

1.) Önce güvenlik. Dışarı çıkıyor. Sağlığınızın ve çevrenizin bilincinde olun.

2. Programa önümüzdeki Pazartesi 4 Ekim’de başlıyorsunuz.

3. Gerçekten de kendi tercih ettiğiniz antrenmanı çapraz antrenmanda veya esneme gününde yapabilirsiniz…. Zaten bir egzersiz rutininiz varsa, ancak bir yarış ideali için eğitim almıyorsanız, mevcut rutininizi bu plana entegre edebilirsiniz. Seçtiğiniz egzersiz için germe/yoga günlerini ve çapraz eğitimi değiştirin. Yaralanmayı önlemek için haftada en az bir dinlenme gününü aldığınızdan emin olun. Hangi egzersiz yapmayı seçerseniz seçin her zaman temkinli olun.

İyi şanlar!!

Bu sabah sabah 4’ten önce uyandım. Neden hiçbir konseptim yok, ancak benimle bir şeyler oluyor. Çılgın gibi çıkıyorum ve arka arkaya iki gün saçma bir zamanda uyandım. Bu iki şey büyük olasılıkla ilişkili değildir, ancak sadece parçalandığım gerçeğini gözlemliyorum.

Erken kaldığımdan beri spor salonunda inanılmaz derecede erken bir sınıfa çarptım. Sınıf harikaydı, ancak müziği hiç hissetmiyordum. Harika müzik gereksinimine ihtiyacım var, bu yüzden kafalarımda kayboluyorum.

Fitness merkezine gitmeden önce balkabağının yanı sıra yulaf ezmesi yaptım. İnanılmaz derecede erken kalktım ve sınıftan sonra bekleyemeyeceğimi anladım. Ne zaman açsam, bir kutu Vegas ne yaptığımı görmek için koşar. Eminim ton balığı falan açtığıma inanıyor, üzgünüm burada balkabağı. Yine de onu biraz kullandım.

Fitness Center’daki yöntem evinde PB için mağazaya gitmek zorunda kaldım ya da bugün bunu yapmam <- tam olarak bir nedenden dolayı tam olarak nasıl hissettiğimi. Fıstık ezmesi hakkında bir rüya görmem gerekiyor ... Fitness merkezinden ev aldığımda vanilya protein tozu, 1/3 su bardağı yumurta akı, çizgi fırın tozu ve tuz ile protein krepleri yaptım. Karışım. Aşçı. Yemek. Tekrar et. Soru: Şükran günü yarışı için kim var ?? O sabah da kendi başınıza çalıştırabilirsiniz! Bize esasen veya eğlenceli bir koşuya katılın. Bana çalışma kitabını gönder 1 Paylaşmak önemsemektir! 1 Toplu iğne Paylaşmak Cıvıldamak Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunları tercih etmeye devam edin: Evrensel Jurassic 5K 10K indirim oranı kodunu çalıştırıyor Evrensel Jurassic 5K 10K indirim oranı kodunu çalıştırıyor Universal Studios yarış Jurassic 5K ve kayıt için tasarruf etmek için 10k indirim oranı kodu. Evrensel Yarış Koşmak Kasım 2019 C Günlük planlayıcı ve hava durumu durumu ücretsiz yazdırılabilir Günlük planlayıcı ve hava durumu durumu ücretsiz yazdırılabilir Hava durumu ile yazdırılabilir ücretsiz koşu planlayıcısı. Sıcak veya karda eğitim iS zor. Daha akıllıca planlayın ve bu P ile daha güçlü koşun Turuncu Bölge Fuarı 5K Yarış İndirim Oranı ve 5K Eğitim Planı Turuncu Bölge Fuarı 5K Yarış İndirim Oranı ve 5K Eğitim Planı Merhaba! Koşmayı ve benim kadar yemek yemeyi seviyorsanız, bir 5K koşmayı ve fuara gitmeyi düşünmelisiniz… Unutmayın OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu Daha hızlı veya PR almak için maraton ve yarım maraton eğitim planı ara. Zaman hedefi olan koşucular için. dayanıklılık 10 haftalık eğitim planında yarı maratonun yanı sıra yarış paketleme listesi ve ipuçları 10 haftalık eğitim planında yarı maratonun yanı sıra yarış paketleme listesi ve ipuçları Yarı Maraton Eğitim Planı. Ücretsiz 10 haftalık yarı maraton rutini koşu ve streç günler. Yarış günü paketleme listesi Disney World 10K Yarış Özeti Disney World 10K Yarış Özeti Disney World Maraton Hafta Sonu 2022. Disney 10K Yarış Değerlendirmesi ve Özet. En iyi 10 resim ve koşudan anlar ⚡ Shareaholic tarafından .