NFL, NFL-NFLPA Covid-19 Protokollerini

ihlal ettiği için üç oyuncuyu askıya alıyor Ulusal Futbol Ligi bugün üç oyuncunun disiplinini ortaklaşa geliştirilen ve yönettiği ve nfl-nflpa Covid-19 protokollerini ihlal ettiği için duyurdu.

Tampa Bay’in Antonio Brown ve Mike Edwards’ın her biri sonraki üç maç için ödeme yapmadan askıya alındı. Tamamen serbest ajan John Franklin III, bir kulüp tarafından imzalanmışsa, önümüzdeki üç maçta oynamak için de uygun değil. Her üç oyuncu da disiplini kabul etti ve en iyi şekilde temyizden feragat etti. Süspansiyonlar hemen etkilidir.

NFLPA, ortak bir NFL-NFLPA incelemesi sırasında üç oyuncuyu, oyuncuların NFL-NFLPA Covid-19 protokolleri kapsamında aşılama durumlarını yanlış tanıttıkları iddialarına yöneldi. Bu inceleme bu iddiaları destekledi ve üç oyuncunun protokolleri ihlal ettiğini buldu.

NFL ve NFLPA ortak bir açıklamada şunları söyledi: “Oyuncuların ve personelin sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimiz. Protokoller, devam eden pandemi sırasında mümkün olduğunca güvenli bir şekilde futbol uyguladığımızı ve oynadığımızı garanti etmek için ilgili uzmanlarımızla birlikte çalışmıştır. NFL-NFLPA, taahhütlerini ortaklaşa güçlendirir ve ayrıca NFL ile ilişkili herkesin refahını korumak için protokollere sıkı sıkıya bağlı kalmanın önemini vurgular. ”

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta