Arizona, Charles Oliveira’nın

UFC 274’teki değerlendirmesinden sonra Cumartesi günü Arizona’daki Footprint Center’da yer alıyor. UFC’nin mevcut hafif şampiyonu Charles Oliveira, etkinliğin başlangıcı, görünüşe göre bugün şampiyonluk sınırında yarım kilo ile kilo verdi. Açıkçası yarının maçının başında pazarlama unvanından çıkarılacak.

Resmi ölçeğin kendi başına incelemesi gereken kalibrasyon sorunları olduğu konusunda bazı öneriler var. Tony Cummings gibi, Colorado’nun atletik komiseri “ne zaman, tam olarak nasıl ve ölçeğin lisanslandığı gibi ne zaman ve nasıl bir başlangıç ​​olacağını görmek için” gözlemledi.

Kalibrasyon sorunlarını bir kenara bırakarak, çok daha kapsayıcı bir endişe, Arizona Oyun Departmanı’nın, etkinliğin ücreti olarak düzenleyici olan, kurallardaki resmi değerlendirmeleri ile uyup uymadığıdır.

Arizona’nın MMA değerlendirmesi ile ilgili olduğunda kitaplar hakkında birkaç mevzuat ve yönergeleri vardır. Özellikle Arizona’nın idari kodu, değerlendirme konusundaki duruma uymaktadır:

Tartım, her seferinde ve A.R.S. § 5-225 (e). Bir tazminat temsilcisi tarafından denetlenecektir. Destekleyicilerin, bunun için makeappremasyon planlarına karşı tartmanın geliştirilmesinde en az 48 saat ile temasa geçmeleri gerekmektedir. Yarışmacılar tartımda olacaklar ve bunu yapmaması, yarışmacıyı disipline maruz bırakabilir ve aynı zamanda rekabetten diskalifiye olmayı da içerebilir.

Ve kilo veren savaşçılara uygun olarak dikkat çekiyor:

Sözleşmeye bağlı ağırlığını aşan bir yarışmacı, tartımda bir pounddan çok daha fazla, sözleşmesini ihlal ediyor. Komisyonun takdirine bağlı olarak, ikinciye iki saat içinde ağırlığı ikinci bir şansa izin verilebilir. Alternatif olarak, komisyon brüt çantanın% 20’sinden fazlasını kaybetmeyen bir düşüş içeren bir ücret uygulayabilir. Yarışmacının el çantasına penatiklik eklenebilir.
Bothmatestants ve tazminat varyasyonu yetkilendirirse, şampiyonluk olmayan kavgalarda ağırlık ödenekleri ve ağırlık sınıflarında etkinlikler olacaktır.

Daha da önemlisi, Arizona’nın Gözden Geçirilmiş Tüzük Başlık 5, Bölüm 2 Bölüm 225 (Yukarıdaki kodun tazminatın uyması gerektiğini belirtir), yer almak için değerlendirme gerektirir “Etkinliğin düzenlenmiş süresinden çok önce çok daha fazla ”Aşağıdaki gibi okuma:

E. Tüm yarışmalar için tartı, etkinliğin düzenlenmiş süresinden yirmi dört saatten fazla veya etkinliğin düzenlenmiş süresinden üç saatten daha kısa bir süre önce olmayacaktır. Tazminatın bir temsilcisi, tüm tartımları denetleyecek ve denetleyecektir. Tartım süresi bir saat olacaktır.

UFC 274, 2:30 Pasifik 5:30 Doğu Zamanında başlıyor. Oliveira, yanlış bir şekilde kalibre edilmiş bir ölçekte ‘kaçırılan kilo’, yanlışlığı 12:27 Pasifik gibi kapsayan raporlarla.

Atletik tazminat, tam olarak nasıl değerlendirileceğine dair çok fazla takdir yetkisine sahiptir. Yasal olarak öngörülen bir zaman çizelgesini devirme yetkileri yoktur.

Arizona, güncel olmayan tüzüklerin yanı sıra yayınlamadığı sürece Oliveira, belirtinin karttaki herkes için uygun bir değerlendirme yapamadığı için asla kilo kaçırmadığı gerçek bir anlaşmazlığa sahip değil.

Arizona’nın yapması gereken bazıları var.

Reklamcılık

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Başka bir UFC yarışmacısı, ölçeklerde hasta görünen ağırlığı özlüyor. Düzenleyiciler hareket edecek mi? 1 Ekim 2021 1 yorum ile
UFC 157 Piracyoct 4, 2016’da “Korsanlık” için 23.000 dolarlık yargı onaylandı
UFC 172 Piracyoct 2016 için 1.000 $ hasar verilen hasarlar “Korsanlık”