İlk mısır ekmeği doldurmam

Şükran Günü’nü memnun etti!

Yapmak için büyük bir itirafım var:
En yeni videolarım

Koşmak veya dışarıda yürümek için yüz maskesi ipuçları
Koronavirüs salgını sırasında dışarıda koşmak veya yürümek için yüz maske önerileri. Bir yüz maskesi ve koşucular için en iyi seçenekler giymeniz gerekiyor mu?

Daha fazla video

0 saniye 7 dakika, 15 saniye

Sıradaki
Alışılmadık kitap ve netflix incelemesi
07:28

Canlı
00:00
08:21
07:15

Sonunda bu sabah Türkiye Trot’u yapmadım

Bobbi’nin beni sıralaması için affedeceğini umuyorum (yarışı ailesi ile çalıştırdı). Ancak, dün gece talimatlara bakmam ve ekipmanımı hazırlamam beklendiği için çok motive olmadım. Gerçekten bir sebepten dolayı yapmak istemedim. Sadece kendimi yapmayı düşündüm, ama neden? Koşmanın eğlenceli olması bekleniyor. Farkında olup olmadığınızı bilmiyorum, ama profesyonel bir koşucu değilim (şok). Adidas bana görünmem ve ayakkabılarını giymem için para ödemiyor (gerçekten yapmalarını gerçekten dilesem de). Yani gitmedim.

Bir pul gibi hissediyorum, ama aynı zamanda koşmayı seviyorum ve bugün bir ırkın sinir enerjisiyle uğraşmak istemedim.

Kendi zamanımda 9 kolay mil yaptım. Bu şükran sabahı hakkındaki düşüncelerimle o yalnız zaman geçirdiğim için memnun oldum

Koşu sonrası kahvaltı: Chia tohumu ve fıstık ezmesi ile balkabağı yulaf ezmesi.

Sonra Mısır Ekmeği Dolgusu’na ilk denememi bitirmenin zamanı gelmişti! Dün gece çift bir grup mısır ekmeği yaptım.

Bu sabah doğrandım ve parçaları kızarttım.

Kızartılırken kereviz ve soğan sote ettim. Sonunda kereviz ve soğanlara mısır ekmeği “krutonlar” ekledim ve sebze suyu, altın kuru üzüm ve baharatlar ekledim. Çok basitti.

Diğer, çok daha lezzetli haberlerde… Dün gece Mamapea’nın Doughball’larını yaptım. Tüm çikolata parçalarını kullandım çünkü çikolatalı olanlar olduğunda PB cips satın almaya ihtiyaç duymuyorum.

Bunlar harika. Harika. Bunları bir fırın çikolatalı kurabiyeden daha çok yemeyi tercih ederim – ve bunlar benim favorim!

Küçük bir dondurma kepçem yok (kullandığım dondurma miktarını gördünüz mü? Küçük kepçeler burada hoş karşılanmıyor). Bu yüzden, büyük bir ölçüm kaşığı kullandım ve bir yapışmaz spreyden sonra mükemmel çalıştı.

Ben yaklaşık 3 çok fazla yedim ve gecenin geri kalanı için hasta hissettim. Ama bunu bir daha yapmayacağımı söylesem yalan söylerdim.

Kedim bir merdiven üzerinde duruyor.

Mutlu Şükran Günü mutlu!

Eğlenceli gerçek: Şükran Günü en sevdiğim tatil! Merhaba, aile, yemek ve yemek pişirme hakkında bir gün?! Sevdim.

Tabii, herkes de Noel için bir araya geliyor, ama hediye vermenin gerginliğini sevmiyorum. Bence sezonun nedeni kayboldu

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak