30 Gün Yoga Zorluğu

Merhaba! Tam olarak nasılsın? İyiyim! Ama ben bükülmüyorum. Yine de bendy olmak istiyorum! (‘Bendy’ ile esnek demek istiyorum.) Yani, 30 günlük bir yoga mücadelesi yapıyorum. Bana katılmak ister misin? Size ne yapacağınızı söylemek istemiyorum, ancak bana tamamen katılmalısın. Senin için harika.

Uzun zamandır buna inanıyorum. Her zaman yoga hakkında konuşuyorum, ancak gerçekten yoga yapmıyorum. Ne yazık ki bir şey hakkında konuşmak size gerçekten yapmanın faydaları sağlamaz (bunu, bunu hala kilo aldığım gibi dondurma yerken diyet hakkında konuşmaya çalıştığımdan beri anlıyorum).
En son videolarım

Koşucular için 4 dakikalık ayakta temel egzersiz
Evde yapabileceğiniz ayak abs egzersizi. Bir çalışmadan önce veya sonra ayakta durabileceğiniz cihazların çekirdek egzersizleri yok. 5 egzersiz için hızlı öğretici, güçlü bir çekirdek için ve dengenizi zorlaştırır.

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Koşu İpucu Covid19 salgını sırasında sağlıklı kalın
02:25

Canlı
00:00
08:21
04:31

Neyse.

Yoga yapmam gerekiyor çünkü:

A.) Koşduktan sonra gerilmem (eğer yaparsam 5 dakika ve sadece BT grubum).

B.) Tiroid problemlerim var ve bunlar bazen adrenal sisteminize bağlı. Sakinleştirici meditasyonun yanı sıra yoga adrenal sistem için mükemmeldir.

C.) Koşma, vücudunuzda stresli bir egzersiz türü hakkında düşünülebilir ve yoga bunu dengelemek için sakinleştirici bir egzersizdir.

D.) Zor Yoga, koştuğum tüm kardiyo ile birlikte gitmek için harika bir dayanıklılık egzersizidir.

E.) Hiç yogaya gitmemiş tonlarca yoga pantolonum var.

Bu yüzden bana inandığım gibi geldi – eğer 21 gün içinde kötü bir alışkanlığı kırabilirseniz (veya kime sorduğunuza bağlı olarak 30) 30 gün içinde büyük bir alışkanlık kazanabilmelisiniz! Ben de hayatımın bir parçası haline getirmek için 30 gün boyunca yoga yapmaya karar verdim.

6 mil iyileşme koşusundan sonra ‘Yoga Sun Selutations’ googled ve YouTube’da bu basit ve kısa yoga oturumunu seçtim.

Gerçekten harika bir streç seansdı, ancak önümüzdeki 30 gün programı boyunca gerginlik ve dayanıklılık eğitimi tipi yoganın harika bir karışımını istiyorum.

Önümüzdeki 30 gün boyunca günde en az 30 dakika yoga yapmayı hedefleyeceğim. Kendimi hayatımın geri kalanında her gün yapmamı beklemiyorum, ancak onu rutinimin bir parçası haline getirmek ve haftada birkaç kez yoga yapmak istiyorum. Gereksinim!

Bana katılmak istiyorsanız, Yoga Mücadelesinin tam olarak nasıl yapılacağına dair birkaç seçeneğe inandım. Önümüzdeki 30 için her gün benimle birlikte yapabilirsiniz ya da kendi hedefinizi “Önümüzdeki 30 gün içinde 10 kez yoga yapacağım” gibi belirleyebilirsiniz.

Seçim #3 için Pinterest’te 30 günlük bir yoga mücadelesi için çok fazla yoga pozu var. Her gün yapabileceğiniz farklı yoga pozları olan resimler var. 1. gün 1. günün yanı sıra 2. günde 1. günde bir araya gelen hediyeyi yapmayı hedeflemeyi ve 1. ve 2. günlerden kalma pozları yapmayı ve sonunda 30 farklı poz yaptığınızı sağlamak için ekleyin!

(Kaynak: Skinnymom)

Yoga Post Üstte fındık ile çevre dostu bir smoothie vardı ve daha sonra kiler bir vardiyaya gitti. (Buz, badem sütü, ıspanak ile vanilya shakeology.)

Yeşil smoothies ve yoga?!

Ben de bir hippi olacağım ve hiçbir zaman Morro Körfezi’ne taşınacağım! (Sana her zaman Morro Bay’e taşınma hakkında konuştuğumu hiç söyledim mi? Neden veya tam olarak nasıl başladığını anlamıyorum, ancak birçok insana orada emekli olacağımı veya oraya hareket edeceğimi söyledim Yoga’nın yanı sıra bir yatak ve kahvaltı açın – detaylar güne bağlı olarak küçük bir parça değişir.)

Yoga oturumları için Groupon tekliflerini incelemeye gidiyorum! Sonra görüşürüz!

Soru: Yoga Mücadelesi için mi? Önümüzdeki 30 gün için hedefiniz nedir?

Bana çalışma kitabını gönder

1K+Kaydet

Paylaşmak önemsemektir!

1.24k
Toplu iğne

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Posta

PaylaşmakBunlarla devam edin:

21 Günlük Koşucular için Zorluk 8. Gün

21 Günlük Koşucular için Zorluk 8. Gün

21 günlük koşucular için zorluk. Germe Serisinin 8. günü – Bugün dörtlü bir streç yapıyoruz. bir şey keşfetmek

Çok daha iyi koşmanıza yardımcı olacak hedefler – Miles Zorluk 1. Gün

Çok daha iyi koşmanıza yardımcı olacak hedefler – Miles Zorluk 1. Gün

Ücretsiz 30 Gün Koşu Zorluğu Gün 1. Tam olarak nasıl çalıştırılır. Miles Run Zorluk Kasım 2021

21 günlük streç meydan okumanın geçen haftası

21 günlük streç meydan okumanın geçen haftası

Merhaba! 21 günlük streç meydan okumanın son haftasına geldiniz! Bunu meydan okumanın en iyi haftası haline getirin. Her şeyi yap

21 Günlük Streç Zorluk Gün 4 Omuzlu Streç

21 Günlük Streç Zorluk Gün 4 Omuzlu Streç

Merhaba! Nasıl gidiyor? Stretch Challenge’ın 4. günündeyiz. Umarım Leas’ta germe alışkanlığına girersiniz

Koşucular için 21 günlük streç zorluk 2. gün

Koşucular için 21 günlük streç zorluk 2. gün

Merhaba! Bu streç meydan okumanın 2. günü… Bugünün hareketi bir boyun germe. Son derece basit, ancak çok iyi hissettiriyor! Bu

Dünya Çapında Koşu Günü Eşantiyonlarının yanı sıra Streç Zorluk 3. Gün

Dünya Çapında Koşu Günü Eşantiyonlarının yanı sıra Streç Zorluk 3. Gün

Tam olarak dünya çapında koşu gününü nasıl kutlayacağınız. Günü de çalıştırın, o zaman bu göğsü ve koşucular için üst sırt esnemesini yapın. 3. gün

⚡ Shareaholic tarafından

.